Mūsu lielākā vērtība ir zināšanas par biznesa procesiem un IT risinājumiem un izpratne, kā šīs disciplīnas apvienot. Strādājam ar katru klientu individuāli, lai tehnoloģijas būtu labs atbalsts organizācijas mērķu sasniegšanai. Izmantojot mūsu zināšanas, Jūs būsiet ieguvēji.

Par Eddi

 

Mēs esam drosmīgi un vienmēr atklāti. Drosmīgi, jo mūs nebiedē sarežģīti projekti un izaicinājumi. Atklāti, jo mēs sakām to, ko domājam, novērojam un sajūtam.

Katram no mums – drosmīgajiem un atklātajiem - ir savi talanti:

Tomēr neatkarīgi no tā, kādus darbus veicam vai kādus projektus īstenojam, mūs visus vieno pārliecība par to, ka informācijas tehnoloģijām un uzņēmuma biznesa procesiem ir visu laiku jābūt ciešā mijiedarbībā. Tieši tādēļ jau 20 gadus ar klientiem sarunājamies gan biznesa, gan IT valodās un bieži paveicam to, ko neizdodas paveikt citiem!

Tāpēc - ja Jums ir kāds jautājums, nepieciešama konsultācija vai problēmas risinājums, dodiet mums ziņu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un mēs ar prieku Jums palīdzēsim! 

 

Mēs esam lieliski domubiedri un palīgi, ja vēlaties:

  • apgūt jaunu tirgu un paplašināt darbību,
  • palielināt procesu efektivitāti un ātrumu,
  • uzlabot klientu servisu,
  • samazināt izdevumus par resursiem.

 

Varam veikt daudzus citus uzlabojumus Jūsu biznesa efektīvākai darbībai un resursu izmantošanai, galvenais uzdevums ir kopā izvēlēties un īstenot tieši Jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu kopumu.


Mūsu vērtības: